Noclegi w Cascais

Za nocleg płaci się najwięcej w lipcu i sierpniu: poza sezonem ceny w większości wymienionych poniżej hoteli maleją nawet o 40 %. Adega do Gonçalves, Rua Alonso Sanches 54 (4831519). Skromne pokoje nad restauracją: dogodne położenie, ale dokucza hałas. .

Albergaría Valbom, Avda, Valbom 14 (4865801). Nowoczesny hotel położony pomiędzy dworcem kolejowym a centrum miasta. Niestety wystrój z lat 70. jest malo gustowny. Wygodne pokoje z łazienką: śniadanie wliczone w cenę noclegu. ©.

Hotel Athatroz, Rua Frederica Arouca 100 (4832821). Jeden z najlepszych hoteli wokolicy, usytuowany nad samym morzem, Restauracja, pełne wygody pokoje z widokiem na morze. W szczycie sezonu płaci się za nocleg 40 000 esc,, zimą połowę tej ceny. .

Hotel Raía, Avenida Marginal (4831095). Nowoczesny hotel nad samym morzem niedaleko przystani. Zarówno latem, jaki poza sezonem ceny noclegów nie są zbyt wygórowane. Rezerwacji pokoi z widokiem na morze lepiej dokonać z wyprzedzeniem. ©.

Residencial Casa Lena, Avenida do Ultramar 389 (01/4868743). Po wyjściu z dworca należy skręcić w prawo przy rondzie i kierować się w górę Avenida 25 de Abril: Avenida do Ultramar jest po prawej stronie. Pokoje tańsze niż w pozostałych hotelach, niestety dość daleko od plaży.. Pensât) Palma. Avda. Valbom 15 (01/4837797). Pięknie utrzymany pensjonat, zaledwie kilka minut drogi od dworca: przed wejściem trzeba nacisnąć na dzwonek. Wewnątrz ładne pokoje z prysznicami lub bez, na zewnątrz uroczy ogród z ławkami. Najtańsze są dwa pokoje na poddaszu. Polecamy. .

Solar Dom Carlos, Rua Latino Coelho 8 ((11/4868463). Piękna XVI-wieczna rezydencja przy spokojnej ulicy. Oprócz jasnych, ładnych pokoi jest tu ogród, a nawet stara królewska kaplica: w cenę noclegu wliczone śniadanie. -©,

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>