Okolice Cais do Sodré

Absoluto, Rúa D. Luis 15. Kompleks mieści restaurację, bar i dyskotekę. Popularne miejsce wśród spacerujących nad rzeka. Czasami występy muzyków mi żywo. Czynne śr.-sb. do 4,00. Klar & Co, Cais da Ribeira. Urządzony na łodzi bar dla miłośników rock’n-rolla. Czynny do późna w nocy. W soboty muzyka brazylijska.

Bar do Rio, Armazćm 7, Cais do Sodré. Modny bar z tarasem urządzony w starym, nadrzecznym magazynie. Czynny pn.-sb. do 4.00. Casa Cid, Ruada Ribeira Nova 32. W ciągu dnia posilają się tu sprzedawcy, a wieczorami miłośnicy życia nocnego, nie dysponujący zbyt dużą ilością gotówki. Czynny do 4.00, czasem dłużej.

Jamaica. Run Nova do Carvalho 6. Popularne miejsce spotkań zagorzałych fanów muzyki z lat 60. i 70. We wtorki muzyka reggae. Shangri-la, Rua Nova do Carvalho 40-51. Wart odwiedzeniu lokal, pozostający nieco w cieniu Jamaica, co ma swoje zalety, gdyż panuje tu mniejszy tłok. Czynny pn.-pt.

Tokio. Rua Nova do Carvalho 12. Wystrój z lat 7U. Popularne miejsce wśród lubiących pop i rock studentów. Czasami można posłuchać portugalskich przebojów. Regularnie organizowane są tu występy muzyków na żywo. Nieczynny w niedziele w zimie.

A Última Ceia. Avda. 24 de Julho 96. Baro-restauracja z muzyką rockową i popem. Prawdziwa zabawa zaczyna się po północy. Czynna wl.-nd. do 4.00. Café Central, Avda. 24 de Julho 112. Wystrój w stylu techno, głośna muzyka bluesowa i rockowa. Dodatkową atrakcją są transmisje MTV Czynne do 4.00.

Cargo, Avda. 24 de Jułhn 84a. Przyjemny bar, wyróżniający się morskim wystrojem i niezwykłym sufitem. Tanie piwo świetnie smakuje na tarasie. Czynny wt.-nd. do 4.00. Decibel, Avda. 24 de Julho 9ÜB/C. Rozbrzmiewa tu muzyka rockowa, popi grunge. Goście chętnie bawia się na balkonie wychodzącym na ulicę. W środy wieczory jazzowo-funkowe. Bar czynny do 3.30. Ł

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>